Jak można zapłacić za zamówienie?

Co-to-jest-Przelewy24.png

1) Przelewy24

Najlepsza forma płatności w naszym sklepie jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce. Przelew otrzymujemy natychmiast i od razu przystępujemy do przygotowania Twojego zamówienia. Wybierając Przelewy24 możesz też skorzystać z opcji "PayPo", dzięki której otrzymasz zamówione produkty już teraz, a zapłacisz za 30 dni lub rozkładasz płatność na raty. Zupełnie za darmo, bez opłat, prowizji i dodatkowych kosztów. Możesz też skorzystać z "P24NOW" i uzyskać limit w wysokości nawet 10 000 zł na swoje zakupy.

paypo.png

2) PayPo

​Z PayPo zyskasz 21 dni na uregulowanie należności za złoże zamówienie w naszym sklepie. W pełni za darmo, bez opłat, prowizji i jakichkolwiek ukrytych kosztów. Jak to działa? 1. Złóż zamówienie na wybrane produkty. 2. Jako sposób zapłaty wybierz Przelewy24. 3. Z dostępnych form płatności wybierz PayPo. 4. Wypełnij formularz. 5. Po weryfikacji PayPo płaci za Ciebie. 6. Ciesz się z zakupów. 7. Zapłać w ciągu 30 dni lub rozłóż płatność na raty.

P24NOW_1_.png

3) P24NOW

​W TanExpert24 płacić za pomocą P24NOW. Z kontem P24NOW możesz otrzymać limit w wysokości nawet 10 000 zł na swoje zakupy. Jeśli chcesz skorzystać z limitu P24NOW: 1. Złóż zamówienie na wybrane produkty. 2. Jako sposób zapłaty wybierz Przelewy24. 3. Z dostępnych form płatności wybierz P24NOW. 4. Wypełnij formularz i potwierdź zawarcie umowy. 5. Ciesz się z zakupów z limitu P24NOW.

4) Płatność przy odbiorze

Finansowi tradycjonaliści mogą zapłacić za zakupy gotówką, przy odbiorze zamówienia. Warto pamiętać, że płatność za pobraniem jest droższa od pozostałych form płatności jakie oferujemy. Miej też na uwadze, że kurier może nie dysponować sumą gotówki umożliwiającą wydanie ewentualnej reszty, dlatego sugerujemy dysponować odliczoną kwotą.

5) Przelew tradycyjny na konto

Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie zawierające dane bankowe, na które należy przelać finalną kwotę. Żeby to zrobić musisz zalogować się do swojego konta bankowego, a następnie ręcznie wypełnić formularz z numerem konta, danymi odbiorcy oraz tytułem przelewu, który stanowić będzie numer zamówienia. Pamiętaj, że realizacja Twojego zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności na koncie, co w przypadku tej formy transakcji nie następuje natychmiast. Jeśli zależy Ci na możliwie najszybszej realizacji - zapłać za pośrednictwem systemu PayU.

Właściciel konta: VIRTUAL GROUP Sp.j.

Dane konta: 43 1050 1559 1000 0092 8152 3630

Adres banku: ING Bank Śląski S.A.

SWIFT: INGBPLPW

Tytuł przelewu: W tytule płatności prosimy podać numer zamówienia