Zestawy szkoleniowe

Opalanie natryskowe szkolenie od TanExpert & MineTan Polska. Organizujemy szkolenia i kursy z profesjonalnego opalania natryskowego produktami TanExpert i MineTan. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz opalać natryskowo, czy działasz w branży – marka TanExpert i MineTan oferuje szeroką gamę produktów samoopalających, dla podmiotów każdej wielkości. Zaopatrują się u nas zarówno ekspertki mobilne jak i salony stacjonarne. W ramach tej drugiej grupy znajdują się takie, których opalanie natryskowe stanowi główną oś działalności, jak i te które traktują zabiegi samoopalające jako uzupełnienie swojej oferty. Szkolenia z opalania natryskowego prowadzone są w kameralnej, co do zasady 1 lub 2-osobowej grupie. Czas trwania kursu to około 4 godziny. W przypadku zakupu jednego z zestawów startowych - szkolenie z opalania natryskowego dla jednej osoby jest w cenie. Istnieje też możliwość zakupu samego szkolenia (bez zestawu). Ekspertom zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe na całą naszą ofertę oraz szybką obsługę złożonych zamówień - paczki wysyłamy najpóźniej w ciągu w 24h. Dbamy o stałą dostępność naszych produktów, a nasi dedykowani konsultanci są do  dyspozycji telefonicznej, mailowej oraz poprzez Messenger i Instagram. Profesjonalistom dodatkowo zapewniamy indywidualne i grupowe doszkolenia. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i cechuje je w pełni organiczny skład. Nie znajdziesz w nich parabenów, a DHA jest w 100% naturalne. Produkty marki TanExpert i MineTan w błyskawicznym tempie zdobywają uznanie profesjonalistów oraz klientów.

Jeśli wciąż się zastanawiasz nad wyborem szkolenia z opalania natryskowego koniecznie skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci wszystkie zalety naszej oferty oraz kursu z opalania natryskowego na produktach marki TanExpert i MineTan. Zyskaj przewagę nad konkurencją - pracuj na najlepszych płynach i urządzeniach, które zapewniają idealne efekty za każdym razem. Posiadamy pakiety podstawowe dedykowane dla nowych firm oraz opcje dla salonów i doświadczonych Ekspertek, chcących ulepszyć swój biznes i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci jak zacząć współpracę.

Rozwiń
Szkolenie z opalania natryskowego i profesjonalne kursy od TanExpert Polska

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic

Cena podstawowa 3 665,00 zł -1 365,00 zł Cena 2 300,00 zł
Zobacz
  • -1 365,00 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro

Cena podstawowa 4 558,10 zł -1 658,10 zł Cena 2 900,00 zł
Zobacz
  • -1 658,10 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+ Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+

Cena podstawowa 5 228,10 zł -1 798,10 zł Cena 3 430,00 zł
Zobacz
  • -1 798,10 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max

Cena podstawowa 5 727,10 zł -1 917,10 zł Cena 3 810,00 zł
Zobacz
  • -1 917,10 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One

Cena podstawowa 12 732,00 zł -4 003,00 zł Cena 8 729,00 zł
Zobacz
  • -4 003,00 zł
check_circle
TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu) TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu)

TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu)

Cena 1 599,00 zł
Zobacz
check_circle
Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu) Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu)

Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu)

Cena 984,00 zł
Zobacz
check_circle
TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu) TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu)

TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu)

Cena 738,00 zł
Zobacz

Opalanie natryskowe szkolenie

Szkolenie z opalania natryskowego
Profesjonalne szkolenie z opalania natryskowego od TanExpert & MineTan Polska to idealna okazja do nabycia umiejętności niezbędnych w branży beauty. Podczas szkolenia wprowadzamy kursantki w sztukę opalania natryskowego od podstaw, aż po dokładne obchodzenie się z produktami TanExpert i MineTan. Oferowane przez nas kursy doskonale sprawdzają się zarówno dla osób zajmujących się tym po raz pierwszy, jak i dla pracujących już w branży.

Marka TanExpert i MineTan dysponuje bogatym asortymentem produktów samoopalających i płynów do opalania natryskowego, będąc idealnym źródłem zaopatrzenia dla ekspertek mobilnych i salonów stacjonarnych. W wielu przypadkach usługi opalania to jedyna oś działalności, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabiegi opalania natryskowego wprowadzić jako uzupełnienie oferty.

Czas trwania i forma szkolenia
Dla naszych klientek najlepszym sposobem na egzotyczną opaleniznę jest opalanie natryskowe - kurs pozwala postawić pierwsze kroki w branży beauty pod okiem profesjonalistów. Szkolenia odbywają się w kameralnym gronie 1 lub 2-osobowym, co pozwala skupić się na konkretnym zdobywaniu wiedzy. Czas trwania obejmuje około 4 godziny, co jest wystarczającym czasem do przekazania niezbędnych podstaw, metod oraz sposobu pracy z produktami TanExpert & MineTan.

Dostępny w ofercie zestaw startowy obejmuje szkolenie z opalania natryskowego dla jednej osoby. Istnieje również opcja zakupienia samego szkolenia pod okiem profesjonalistów bez dodatkowego wyposażenia i całego zestawu produktów TanExpert i MineTan. Klienci decydujący się na szkolenie z opalania natryskowego otrzymują atrakcyjne warunki finansowe na całą ofertę sklepu TanExpert oraz szybką obsługę złożonych zamówień.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyłącznie to, co najlepsze - kurs z opalania natryskowego pod okiem profesjonalistów, bezpieczne kosmetyki o naturalnym składzie, a także możliwość kontaktu z konsultantami poprzez rozmowę telefoniczną, e-mail, Messenger lub Instagram. Ponadto praca na produktach TanExpert & MineTan to definicja usług wysokiej jakości, co widać szczególnie po zadowoleniu klientek.

Chcesz rozwinąć swój biznes lub przenieść usługi na zupełnie nowy poziom? Skontaktuj się z nami i zyskaj szeroką ofertę korzyści na każdym kroku współpracy!