Błyskawiczna dostawa w 24h

Pragniemy zapewnić możliwie najlepsze warunki dostawy: zamówienia dostarczamy w 24h, w piątki wysyłamy w standardzie Paczka w Weekend oraz oferujemy bezpłatną wysyłkę od 89 zł.

Wysyłka na terenie Polski

Rodzaj Koszt Darmowa dostawa
Kurier DPD przedpłata  14 zł od 149 zł
Kurier DPD pobranie 19 zł -
Paczkomaty Inpost przedpłata 10 zł od 149 zł
Paczkomaty Inpost pobranie  14 zł -
Kurier Inpost przedpłata 10 zł od 149 zł
Kurier Inpost pobranie  19 zł -

Zamówienia za pośrednictwem firmy InPost (Kurier i Paczkomaty), złożone w dni robocze do godziny 20:00 - co do zasady wysyłane są jeszcze tego samego dnia. W przypadku wyboru firmy DPD - wysyłka realizowana jest najczęściej w kolejny dzień roboczy. Jeśli zamówienie wpłynie do nas w dzień wolny od pracy - powinno zostać wysłane w najbliższy dzień roboczy. 

Paczka w Weekend: zamówienie złożone w okresie od czwartku godz. 20:00 do piątku godz. 19:59 z dostawą do Paczkomaty InPost otrzymuje automatycznie status  “Paczka w weekend” i nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów z tego tytułu. Paczka w Weekend to usługa od firmy InPost, która polega na tym, że przesyłki są dostarczane do Paczkomatów nie tylko w dni robocze, ale także w soboty i w niedziele.

Gdzie wysyłamy nasze paczki? 

Nie mieszkasz w Polsce? Nic się nie przejmuj. Nasze paczki przygotowane są z najwyższą starannością i chętnie dajemy im możliwość międzynarodowej podróży :)

Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich krajów do jakich obecnie nadajemy przesyłki. 

Kraj                                  Koszt wysyłki

Austria

60 zł

Belgia

60 zł

Czechy

50 zł

Dania

70 zł

Estonia

70 zł

Finlandia

120 zł

Francja

80 zł

Hiszpania

100 zł

Holandia

70 zł

Irlandia

100 zł

Łotwa

70 zł

Niemcy

60 zł 

Polska

0-19 zł

Słowacja

60 zł

Słowenia

80 zł

Szwecja

120zł

Węgry

70 zł

Włochy

100 zł

Zobacz jak pakujemy paczki

Naszą prace wykonujemy z najwyższą starannością i przejawia się to w każdej płaszczyźnie tego co robimy.

Zobacz jak przygotowane są nasze kosmetyki zanim opuszczą magazyn - każdy produkt jest bardzo skrupulatnie zabezpieczony aby zminimalizować ryzyko wycieku lub uszkodzenia. Pianka, ekologiczny wypełniacz, folia bąbelkowa, zabezpieczenie czułych punktów odpowiednią warstwą taśmy - to tylko niektóre z dobrych praktyk naszego magazynu.

wysylka_pakowanie.jpg