Poniżej znajdziesz najpopularniejsze pytania dotyczące składanych zamówień.

1. Jak szybko przygotujecie moje zamówienie?

Dobrze wiemy, że naszym Klientom zależy na pięknym wyglądzie, dlatego szybka wysyłka paczek to jeden z naszych priorytetów. Po złożeniu zamówienia, maksymalnie w ciągu 1 godziny od momentu zatwierdzenia płatności (w przypadku opłaty z góry) lub maksymalnie w ciągu 1 godziny od momentu wpłynięcia zamówienia (w przypadku opłaty za pobraniem) - jest ono przesyłane do naszego centrum logistycznego, które niezwłocznie przystępuje do dalszej pracy. 

2. Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie?

Zamówienia za pośrednictwem firmy InPost (Kurier i Paczkomaty), złożone w dni robocze do godziny 20:00 - co do zasady wysyłane są jeszcze tego samego dnia. W przypadku wyboru firmy DHL - wysyłka realizowana jest najczęściej w kolejny dzień roboczy. Jeśli zamówienie wpłynie do nas w dzień wolny od pracy - powinno zostać wysłane w najbliższy dzień roboczy. 

3. Nie udało mi się dokończyć płatności Przelewy24. Co teraz? 

Jeśli nie udało Ci się zrealizować płatności Przelewy24 lub wystąpił jakiś błąd w trakcie - w dalszym ciągu możesz opłacić swoje zamówienie wykonując przelew tradycyjny zgodnie z poniższymi danymi:
Odbiorca: VT7 Sp. z o.o.
Adres: ul. Kurkowa 5/U2 70-535 Szczecin 
Numer konta: 43 1050 1559 1000 0092 8152 3630
Adres banku: ING Bank Śląski S.A.
SWIFT: INGBPLPW
Tytuł przelewu: W tytule płatności prosimy podać tylko numer zamówienia

Po zaksięgowaniu przelewu Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie przekazane do spakowania i wysyłki. Pamiętaj, że w przypadku braku płatności zamówienie zostanie automatycznie anulowane.  

4. Czy istnieje możliwość wprowadzenia zmian do zamówienia?

Ponieważ nasze centrum logistyczne niezwłocznie przystępuje do pracy (patrz pkt 1), wprowadzanie zmian nie jest możliwe (wyjątkiem są zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym, które jeszcze nie zostały przez nas zatwierdzone i przekazane do centrum logistycznego). Jeśli chcesz zmienić jakieś produkty, usunąć lub dodać nowe - prosimy jak najszybciej anulować swoje zamówienie i złożyć kolejne. Po anulowaniu zamówienia zwrócimy Ci wpłacone pieniądze. 

5. Jak anulować zamówienie?

W celu anulowania zamówienia - zaloguj się do swojego konta i przejdź do historii zamówień. Następnie przy odpowiedniej pozycji kliknij button „Anuluj”. Jeśli złożyłaś/-eś zamówienie jako Gość - wyślij do nas maila z prośbą o anulowanie zamówienia. Pamiętaj, że działamy szybko i na anulowanie zamówienia masz niewiele czasu :) (patrz pkt 3) 

6. Nie zdążyłam/-em anulować zamówienia. Co teraz? 

Jeśli zamówienie zostanie przekazane do centrum logistycznego - anulowanie zostanie zblokowane, a paczka zostanie wysłana na wskazany adres. Niestety nie możemy już zatrzymać tego procesu. W takiej sytuacji musisz przeprowadzić procedurę zwrotu.

7. Jak dokonać zwrotu? 

W celu zwrotu zamówienia - zaloguj się do swojego konta i przejdź do historii zamówień. Następnie przy odpowiedniej pozycji kliknij button „Zwrot”. Jeśli złożyłaś/-eś zamówienie jako Gość - wyślij do nas maila z prośbą o zwrot zamówienia oraz odeślij produkt wraz z uzupełnionym formularzem 

https://tanexpert24.pl/img/cms/Formularz%20zwrotu.pdf 

8. Gdzie znajdę fakturę?

Faktura zostanie do Ciebie wygenerowana automatycznie w ciągu 72h po dostawie. Dokument znajdziesz 
- w mailu potwierdzającym realizację zamówienia,
- w Twoim Koncie klienta (dotyczy użytkowników, którzy założyli konto). 

9. Nie jestem pewna/-y jak stosować kosmetyki? 

Po prostu skontaktuj się z nami - nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji i zawsze służy fachową poradą
+48 533 709 708
sklep@tanexpert24.pl