Szkolenia Online

Oferujemy kursy i szkolenia online z profesjonalnego opalania natryskowego przy użyciu flagowych produktów TanExpert i MineTan. Jest to opcja idealna dla tych, którzy nie mają możliwości uczestnictwa w stacjonarnych szkoleniach. 

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z opalaniem natryskowym? A może już działasz w branży od pewnego czasu? Marka TanExpert i MineTan mają w swojej ofercie szeroki wybór samoopalaczy odpowiednich dla firm o różnych skalach działania. Bez względu na to czy prowadzisz małą mobilną usługę opalania natryskowego czy też salon stacjonarny, mamy produkty, które spełnią potrzeby Twoje, jak i potrzeby Twoich klientek. Wszystkie nasze kosmetyki są starannie opracowane – zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości samoopalacze w różnych odcieniach, aby zapewnić Ci pełen zakres możliwości dostosowania koloru do preferencji klientek. Kosmetyki, które oferujemy, są całkowicie wolne od testów na zwierzętach i charakteryzują się organicznym składem. Nie znajdziesz w nich żadnych parabenów, a DHA, czyli substancja nadająca skórze efekt opalenizny, jest w 100% naturalna. Produkty marki TanExpert i MineTan zdobywają uznanie zarówno u profesjonalistów, jak i klientów w błyskawicznym tempie.

Podczas naszego szkolenia online odkryjesz pełen zakres wiedzy na temat wszystkich kosmetyków marki TanExpert i MineTan. Będziesz mogła poszerzyć swoją wiedzę o naszych produktach, jak również poznać je od podstaw. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić swoim klientkom większy wybór kosmetyków najwyższej jakości.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem naszego szkolenia online z opalania natryskowego lub chcesz poznać więcej informacji na ten temat – zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci wszystkie korzyści płynące z naszej oferty i kursu, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę na temat produktów marki TanExpert i MineTan. Poznasz naszych profesjonalistów i będziesz mogła zadać im nurtujące Cię pytania.

Po naszym szkoleniu z opalania natryskowego będziesz mogła zapewnić swoim klientkom większy wybór kosmetyków najwyższej jakości. Pracuj z najlepszymi płynami i urządzeniami, które nie tylko mają świetne składy, bezpieczne dla Twoich klientek, ale także gwarantują idealne efekty za każdym razem. Zdobądź przewagę nad konkurencją – zapisz się na szkolenie TanExpert!

Rozwiń

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
check_circle
Szkolenie Online z Zakresu Kosmetyków Marki TanExpert

Szkolenie Online z Zakresu Kosmetyków Marki TanExpert

Cena 369,00 zł
Zobacz
check_circle
Szkolenie Online z Zakresu Przygotowania do Opalania Natryskowego i...

Szkolenie Online z Zakresu Przygotowania do Opalania Natryskowego i...

Cena 369,00 zł
Zobacz
check_circle
Szkolenie Online z Zakresu Opalania Panny Młodej

Szkolenie Online z Zakresu Opalania Panny Młodej

Cena 369,00 zł
Zobacz
check_circle
Szkolenie Online z Zakresu Kosmetyków Marki MineTan

Szkolenie Online z Zakresu Kosmetyków Marki MineTan

Cena 369,00 zł
Zobacz