Szkolenia Podstawowe

Oferujemy kursy i szkolenia online z profesjonalnego opalania natryskowego przy użyciu flagowych produktów TanExpert i MineTan. Jest to opcja idealna dla tych, którzy nie mają możliwości uczestnictwa w stacjonarnych szkoleniach. 

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z opalaniem natryskowym? A może już działasz w branży od pewnego czasu? Marka TanExpert i MineTan mają w swojej ofercie szeroki wybór samoopalaczy odpowiednich dla firm o różnych skalach działania. Bez względu na to czy prowadzisz małą mobilną usługę opalania natryskowego czy też salon stacjonarny, mamy produkty, które spełnią potrzeby Twoje, jak i potrzeby Twoich klientek. Wszystkie nasze kosmetyki są starannie opracowane – zapewniają najwyższą jakość i skuteczność.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości samoopalacze w różnych odcieniach, aby zapewnić Ci pełen zakres możliwości dostosowania koloru do preferencji klientek. Kosmetyki, które oferujemy, są całkowicie wolne od testów na zwierzętach i charakteryzują się organicznym składem. Nie znajdziesz w nich żadnych parabenów, a DHA, czyli substancja nadająca skórze efekt opalenizny, jest w 100% naturalna. Produkty marki TanExpert i MineTan zdobywają uznanie zarówno u profesjonalistów, jak i klientów w błyskawicznym tempie.

Podczas naszego szkolenia online odkryjesz pełen zakres wiedzy na temat wszystkich kosmetyków marki TanExpert i MineTan. Będziesz mogła poszerzyć swoją wiedzę o naszych produktach, jak również poznać je od podstaw. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić swoim klientkom większy wybór kosmetyków najwyższej jakości.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem naszego szkolenia online z opalania natryskowego lub chcesz poznać więcej informacji na ten temat – zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci wszystkie korzyści płynące z naszej oferty i kursu, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę na temat produktów marki TanExpert i MineTan. Poznasz naszych profesjonalistów i będziesz mogła zadać im nurtujące Cię pytania.

Po naszym szkoleniu z opalania natryskowego będziesz mogła zapewnić swoim klientkom większy wybór kosmetyków najwyższej jakości. Pracuj z najlepszymi płynami i urządzeniami, które nie tylko mają świetne składy, bezpieczne dla Twoich klientek, ale także gwarantują idealne efekty za każdym razem. Zdobądź przewagę nad konkurencją – zapisz się na szkolenie TanExpert!

Rozwiń

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Basic

Cena podstawowa 4 045,00 zł -1 496,00 zł Cena 2 549,00 zł
Zobacz
  • -1 496,00 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro

Cena podstawowa 5 002,00 zł -1 853,00 zł Cena 3 149,00 zł
Zobacz
  • -1 853,00 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+ Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Pro+

Cena podstawowa 5 812,00 zł -2 133,00 zł Cena 3 679,00 zł
Zobacz
  • -2 133,00 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego Tan.Lite Max

Cena podstawowa 6 311,00 zł -2 252,00 zł Cena 4 059,00 zł
Zobacz
  • -2 252,00 zł
check_circle
Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One

Szkolenie + Zestaw do Opalania Natryskowego All in One

Cena podstawowa 13 161,00 zł -1 784,50 zł Cena 11 376,50 zł
Zobacz
  • -1 784,50 zł
check_circle
TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu) TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu)

TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu)

Cena 1 849,00 zł
Zobacz
check_circle
Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu) Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu)

Szkolenie dla dodatkowej osoby (bez sprzętu)

Cena 984,00 zł
Zobacz
check_circle
TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu) TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu)

TanExpert Doszkolenie Dla Eksperta (bez sprzętu)

Cena 1 199,00 zł
Zobacz