Poniżej znajdziesz najpopularniejsze pytania i nasze odpowiedzi dotyczące pianek do opalania MineTan. 

1. Jaką piankę wybrać?

Po pierwsze pamiętajcie, że wszystkie nasze pianki mają bardzo naturalny, chłodny odcień. Aby dobrać optymalny produkt do swojej karnacji i oczekiwań, zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora, który w łatwy i szybki sposób, o każdej porze dnia i nocy pomoże w wyborze idealnego kosmetyku. Wystarczy kliknąć w ten [LINK]

W razie wątpliwości, zachęcamy również do kontaktu mailowego/telefonicznego/poprzez social media – zawsze chętnie pomożemy :)

2. Mam obawy, że opalenizna będzie wyglądać sztucznie. Co zrobić, żeby tego uniknąć? 

To proste, zapomnieć o obawach! :) Nasze produkty dają bardzo, bardzo naturalny efekt i stanowią zupełnie inną generacje kosmetyków, w stosunku do większości drogeryjnych towarów. Na bieżąco otrzymujemy pozytywne rekomendacje nie tylko od setek zadowolonych klientów, ale także od uznanych osób z branży Beauty. Jeśli chcesz zobaczyć amatorskie relacje i na własne oczy ocenić efekt naszych produktów (bez ani grama Photoshop'a :), wystarczy, że odwiedzisz jeden z profili social media naszych partnerów, którzy pracują na kosmetykach MineTan np. 

LogoTx.png
131317451_3408951489330401_4653331439130021014_o.jpg110210430_133499841731192_1935675685573444070_n.png

3. Który produkt jest najdelikatniejszy, a po którym efekt będzie najmocniejszy? 

Jak zaznaczyliśmy w punkcie nr 1 – wszystkie nasze produkty charakteryzuje chłodny i naturalny odcień. Nie należy tutaj przyjmować błędnego wyobrażenia, że po najdelikatniejszych produktach Wasza skóra będzie żółta lub pomarańczowa - nic z tych rzeczy. Natomiast co do samej ‘siły’ produktów przyjmujemy następującą gradacje naszych odcieni Caramel, Luxe Oil, Coconut, Olive, Workout Ready, Wonder Tan, Moroccan, Dark Ash, Violet, Blue Black, X20, Absolute Ultra Dark.

4. Czy piankę można stosować również na twarz?

Oczywiście, nasze produkty można stosować również na delikatną skórę twarzy i dekolt. Przy każdym produkcie na stronie podany jest skład poszczególnych kosmetyków.

5.  Jak poprawnie nakładać piankę?

Przede wszystkim z entuzjazmem i uśmiechem:) A tak zupełnie poważnie, to polecamy nakładać piankę za pomocą naszej rękawicy gwarantującej bezsmugową aplikację.

1

Dzień przed aplikacją należy zrobić peeling całego ciała (gąbką, rękawicą lub scrubem kawowym - mamy wszystko w sprzedaży). Dzięki temu opalenizna utrzyma się jeszcze dłużej.

2

Piankę nakładamy na ciało pozbawione kosmetyków. Aplikujemy ją na rękawice i rozkładamy kulistymi ruchami na całe ciało. Śmiało można opalić też twarz

3

Dłonie i stopy opalamy na samym końcu resztką pianki z rękawicy (mają być jaśniejsze niż reszta ciała, prawie blade - te części ciała mocniej przyjmują bronzer).

4

Odczekujemy kilka minut i nakładamy ubrania. Piankę trzymamy na ciele od 1 do 3 h dla wyraźnego efektu, a w razie potrzeby dla wzmocnienia koloru możemy wydłużyć ten czas nawet do 8 h i iść spać :)

5

Po tym czasie bierzemy krótki prysznic (45 sekund) samą wodą i gotowe :)

6

Pełna kąpiel możliwa jest po 8 h, a finalny efekt opalania będzie widoczny po 24 h.

Poniższy klip obrazuje jak prosta i szybka jest aplikacja

6. Jak długo trzyma się opalenizna?

Opalenizna utrzymuje się od 7 do 14 dni w zależności od stopnia złuszczania się naskórka. Zazwyczaj dwie aplikacje w miesiącu wystarczają, by cieszyć się opalenizną na okrągło.

7. Czy można opalać się na słońcu po zastosowaniu samoopalacza?

Oczywiście! :) Należy postępować dokładnie tak, jak przy standardowym opalaniu – pamiętać o bezpiecznym czasie oraz filtrach przeciwsłonecznych.

8. Na jak długo wystarcza jedna pianka?

Każda nasza pianka ma pojemność 200 ml, a zalecana ilość produktu na pełne opalenie ciała to 15-25 ml. Zatem jedna pianka wystarcza na 10-15 aplikacji na całe ciało, czyli kilka miesięcy regularnego użytkowania.

9. Jak można wydłużyć efekt opalenizny?

Rekomendujemy stosowanie naszego balsamu stopniowo brązującego, który nawilży skórę oraz przedłuży efekt opalania poprzez stopniowe budowanie opalenizny.

10. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Jasne, obecnie realizujemy wysyłki zagraniczne do Austrii, Czech, Danii, Francji, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii. 

Pozostajemy do dyspozycji :) Zespół TanExpert / MineTan Polska!