TanExpert Szkolenie Podstawowe (bez sprzętu)

1 230,00 zł
Dostawa w 24h robocze

Darmowa wysyłka

kurierem DPD i InPost od 199 zł

Jesteś profesjonalistą?

Chcesz otrzymać stały rabat?

Skontaktuj się z nami
Ilość
Produkt w magazynie :)

Jeśli chcesz zacząć świadczyć usługi z zakresu opalania natryskowego i rozpocząć współpracę z profesjonalistami, którzy krok po kroku pomogą Ci zorganizować swój biznes – jesteś w idealnym miejscu. Organizujemy szkolenia z opalania natryskowego w wybranych miastach w Polsce. Szkolenia prowadzone są w kameralnej, co do zasady 1 lub 2-osobowej grupie. Czas trwania to około 4 godziny.  W przypadku zakupu jednego z zestawów startowych - szkolenie dla jednej osoby jest w cenie.

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi Ekspertkami z zakresu opalania natryskowego, które od lat działają z powodzeniem w branży. 

Indywidualne szkolenie obejmuje kurs wyłącznie z wykorzystaniem kosmetyków i urządzeń marki MineTan. Co otrzymujesz zapisując się na nasze szkolenie:

- najważniejszych informacji w formie wyczerpująco zaprezentowanej teorii,

- szlifowania Twoich umiejętności w trakcie szkolenia praktycznego, 

- certyfikat TanExpert, oficjalnego dystrybutora kosmetyków MineTan w Polsce,

- profesjonalne materiały szkoleniowe oraz pakiet materiałów reklamowych, 

- możliwość nabywania produktów MineTan na atrakcyjnych warunkach cenowych,

- merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy,

- prawo do identyfikowania się z marką.


Jesteś zainteresowana szkoleniem z zakresu opalania natryskowego? To świetnie! Poniżej znajdziesz wskazówki jakie następne kroki powinnaś podjąć aby zacząć z nami współpracować: 

1) W sekcji Zestawy Szkoleniowe wybierz pakiet jaki najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

2) Skontaktuj się z nami - przedstawimy Ci korzyści jakie otrzymasz decydując się na naszą ofertę oraz przekażemy kontakt do wszystkich trenerów. Możesz także liczyć na profesjonalne doradztwo w sprawie Twojego przyszłego biznesu. 

3) Nawiąż kontakt z szkoleniowcem, którego lokalizacja najlepiej Ci odpowiada i ustal termin szkolenia. Zapewniamy wyłącznie doświadczoną kadrę, dla której opalanie natryskowe stanowi główną oraz dominującą oś działalności.

4) Kup wybrany pakiet szkoleniowy na naszym sklepie TanExpert24. Sprzęt i kosmetyki wyślemy do Ciebie zaraz jak zaksięgujemy płatność. Z tym momentem otrzymasz także preferencyjne warunki cenowe na wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie. 

5) Czekaj na termin szkolenia. Przed Tobą 4 godziny przeplatającej się teorii i praktyki u boku jednej z najbardziej doświadczonych osób w Polsce. Na koniec szkoleniowiec przekaże Ci Certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności. 

6) Promuj się i opalaj natryskowo :) 

Jeśli działasz już w branży Beauty lub zajmujesz się opalaniem natryskowym - skontaktuj się z nami. Już teraz możesz otrzymać warunki handlowe dla profesjonalistów. Więcej informacji znajdziesz na podstronie Współpraca 

Do grona naszych Ekspertek dołączyła Mała Ania z Warsaw Shore :)

chat Komentarze (0)