Szkolenie z opalania natryskowego w TanExpert – dlaczego warto?

Bez względu na to, czy chcesz nauczyć się czegoś nowego, czy też zależy Ci na podniesieniu jakości swoich usług, szkolenie z opalania natryskowego pod skrzydłami TanExpert otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Jeśli nie masz pewności, czy warto skorzystać z takiej okazji, zapoznaj się z naszym artykułem!

Zaufanie budowane na doświadczeniu

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że aby przekonać potencjalnego Klienta do podjęcia szkolenia z opalania natryskowego, należy podkreślić, jakie doświadczenie mają osoby, które będą je prowadziły. Doskonałym przykładem są nasze szkolenia, które prowadzi 5 TanExpert Master - czyli osoby mające ogromne doświadczenie w branży, pomimo nadal młodego wieku.

Dzięki temu, że opalania natryskowego w TanExpert uczą osoby produktywne i energiczne, to możesz mieć pewność, że zapewnią merytoryczne wsparcie na każdym kroku. Ponadto charakteryzuje je niezwykle partnerskie i rozwijające podejście. Tego typu cechy świetnie sprawdzają się nie tylko w pracy, ale również w stosunkach z pracownikami. Z tego powodu podkreślamy, jak wiele warta jest współpraca z wieloletnimi Ekspertkami, które zajmują się profesjonalnie opalaniem natryskowym.

Kompleksowe szkolenie teoretyczne i praktyczne

Możesz mieć pewność, że podczas kursu z opalania natryskowego w TanExpert eksperci zadbają zarówno o Twoją wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne. Dodatkowo wszystko realizowane przy pomocy renomowanych kosmetyków, które dzielą się na te profesjonalne lub do użytku domowego. W części teoretycznej poznasz przede wszystkim techniki wykonywania opalania natryskowego, ale również co najważniejsze szczegółowo omówimy właściwości i zastosowanie kosmetyków. Dostarczymy Ci niezbędnych informacji o tym, jak dopasować preparat do skóry i oczekiwań każdego Klienta.

Jeśli chodzi o szkolenie praktyczne, to rozpoczynamy je od pokazania, jak powinno przebiegać poprawne opalanie natryskowego Klienta. Dzięki temu masz możliwość przeprowadzenia własnoręcznie następnego zabiegu na naszych dwóch modelkach. W naszym zakresie jest nauczenie Cię, jak idealnie aplikować preparat na skórę. Na każdym etapie gwarantujemy rzetelne informacje, doradztwo ze specjalistami, a co najważniejsze zwracamy uwagę na drobiazgi, które potrafią decydować o całościowym efekcie opalania natryskowego. Przekonasz się też, że sympatyczne podejście do drugiego człowieka to podstawa, bez której nie da się pracować!

Certyfikat potwierdzający umiejętności

Po zakończeniu szkolenia z opalania natryskowego uzyskasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności. Jego ważność dotyczy zarówno części teoretycznej, jak i praktycznej. Równoznacznie z uzyskaniem kwalifikacji dołączysz do grona specjalistów w dziedzinie Beauty, co otworzy przed Tobą możliwości nabywania produktów TanExpert w atrakcyjnych cenach.

Jakie są korzyści finansowe po ukończeniu szkolenia?

Dzięki zrealizowaniu szkolenia z opalania natryskowego bez przeszkód możesz zacząć pracować na własnych zasadach i w dowolnym miejscu. To Ty decydujesz o tym, ile zabiegów dziennie przeprowadzisz - co oznacza, że zarobki mogą wzrosnąć nawet kilkukrotnie! W ciągu jednego dnia zmieścisz w grafiku nawet kilka osób, ponieważ jeden zabieg trwa maksymalnie 30 minut.